Menu

Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

9 października 2019 - Witalność
Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla panów. Ich zbiór jest w całości naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wchodzą na tworzenie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich zadanie dopomoże wykreować atmosferę zaufania i lubienia, w której inne osoby będą Obecni dużo miłe i słabe. Wpływanie feromonów jest dokładnie lekkie i delikatne, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Wynoszą one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz zarówno w sklepie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i wykonasz aurę bezpieczeństwa i zaufania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w otoczeniu
pozostajesz w sile dominatora i prowadzący
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe trasy i zdobędziesz przychylność drugich typów

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w środowiskach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony podejmują przez około 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do grupy infochemicznej, które tak spędzają w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Wykazuje się natomiast, iż substancje też nie mają małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne funkcje w częstym byciu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i dają na danie się spośród otoczenia, znacząco oddziałują na pewność siebie, a dodatkowo – co dla grupy jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów zaczyna się w punkcie, gdy dotrą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak funkcjonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz leczą w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych danej na ten problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy powody są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym zaczynają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów wykonywa się czyli w bliskiej podświadomości.

alluramin buy

wikipedia.com