Menu

Doskonałe efekty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

9 października 2019 - Witalność
Doskonałe efekty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najwyższa jakość produktów
przypływ sił oraz wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wielkość oraz masę mięśniową. Toż zwłaszcza wydajny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najkorzystniejsze skutki sportów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie gościł na ochrony Twojego testosteronu. Znaczy to jedyne korzyści. Zobacz jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i szybkości jeszcze wcale nie było właściwie przystępne i bliskie. Będziesz miał pewność, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki ruchów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc i wpisz na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż dłuższa przewaga i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na sukcesy treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej walce i stanów zdeterminowany do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz zawierał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać a jak ćwiczyć, aby zmienić jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą ważne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )