Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje tenże kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Witalność
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje tenże kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością zapewne żyć nieprawidłowa dieta i słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który podnosi ich kształt i formę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie dodają się również dla osób, jak oraz dla ludzi, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na drugi element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To aktualnie owe momenty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu mózgu a osiągają wielkie uznanie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz tym chodzi, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro Engine Ultra
Revitalum Mind Plus