Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Witalność
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że istnieć zła dieta i słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który ułatwia ich wystrój i strukturę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie nadają się również dla kobiet, jak oraz dla ludzi, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na pozostały element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To oczywiście te momenty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu lęku również wynoszą gigantyczne stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, a co za tym chodzi, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese

ProEngine Ultra
Revitalum Mind Plus