Menu

Multilan Active – poprawa słuchu przenigdy nie była tak łatwa. Sprzymierzeniec w rywalizacji z utratą słuchu!

17 listopada 2018 - Witalność
Multilan Active – poprawa słuchu przenigdy nie była tak łatwa. Sprzymierzeniec w rywalizacji z utratą słuchu!

Stopniowa utrata słuchu nie musi być nieprzyjemną dolegliwością.

Dzięki Multilan Active możesz stracić o takim fakcie również w spokoju radować się każdym dniem.

Za skuteczne wyniki leczenia oraz dużą redukcję problemów ze słuchem po pewnym stosowaniu Multilan Active odpowiada przede wszystkim przemyślany skład preparatu. To oryginalna receptura zbudowana z rzeczą o osobach, które borykają się ze kolejną utratą słyszalności – w rezultatu postępującego wieku bądź nadmiernego wystawienia na zwiększone hałasy. Sekretem jest olejek z miłorzębu japońskiego w zestawieniu z czyniącym medyczne cuda enzymem Q10, uważanym przez wielu ekspertów za jeden z najistotniejszych enzymów żywego organizmu.

Ponieważ Multilan Active odpowiedzialny jest w całości tabletek, jego wpływanie jest wysoce przyśpieszone, ponieważ zamknięte w nim substancje błyskawicznie ciągną się w natura i tkanki. Natomiast to robi, że zaczynają działać właściwie zaraz po kilkudziesięciu minutach. Tymi podstawami są nie tylko wyciąg z miłorzębu oraz enzym Q10, ale jednocześnie inne cenne związki chemiczne, które uniemożliwiają opuszczaniu się kłopotów ze słuchem oraz pobudzają ośrodek słuchu i pozwalają zwalczać przykre przypadłości. 

Można tu wymienić również olejek kamforowy, laktony terpenowe, izoramnetynę, kwecytynę oraz cynk. Wszystkie te podstawy zintegrowane w poszczególnej kapsułce Multilanu Active sprawiają, że wygrywa on korzystny oraz niezastąpiony nacisk na ucho krajowe oraz tymże samym zdecydowanie poprawia jakość słuchu. To środek dla wszystkiego: suchszych oraz młodszych, którzy chcą zacząć normalnie słyszeć.

MultilanActive

Perle BleueVisage Care Moisturise

Ling-Fluent