Menu

Brak erekcji – jakie moga być tego przyczyny.

3 kwietnia 2016 - problemy z potencją 

 

Wśród najczęstszych przyczyn pojawienia się kłopotów z potencją można wymienić:

 

1) Zła dieta – jeśli obżeramy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym jadłospisie brak zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to naprawdę nie możemy się dziwić, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, siedzący tryb życia – o ile to całkowicie typowe, że w dzisiejszych czasach spędzamy sporo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy ciężko żyć na odpowiednim poziomie, to jednakże nie ma wymówki dla tych osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejkiedy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie, cukrzycę, to automatycznie również z jego poziomem libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Rutyna – o ile na początku związku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją partnerką, tym jak wygląda, to potem może wkraść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna niemalże zabija. W owym celu należy pogadać ze swoją kobietą, spytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić seks. Godne uwagopowabne ubrania, być może jakieś zabawki, produkcje
erotyczne
bądź przebieranie się. Opcji, dzięki którym nasze pożycie seksualne będzie ciekawsze jest dużo.

 

5) Nadmierny stres, kłopoty zawodowemocno stresujące sytuacje są stałym elementem życiowym, lecz w końcu nikt nie mówi, że powinniśmy reagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób pokierować własnym żywotem, aby w żadnym razie nie doszło do tej sytuacji, w której to stres sparaliżuje nam zarówno dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-


erekcja
cialis tanio