Menu

Moda na co dzień

28 maja 2015 - Bez kategorii

Nadwaga, w szczególności wśród kobiet, definitywnie nigdy nie jest czymś wskazanym – w końcu niemal każda przedstawicielka płci pięknej pragnie wyglądać w atrakcyjny sposób. Byłoby najlepiej, gdyby skrywanie swojej prawdziwej wagi przy pomocy ubrań nie miało w żadnym razie miejsca, przecież lepsza opcja to zabranie się wreszcie za własną osobę, zrzucenie ponadlimitowych kilogramów, ale to zapewne jasne, że nie za każdym razem jest to możliwe. Dlatego też bez dwóch zdań należy ubierać się w taki sposób, aby nie było widać tłuszczu na udach, dużych pośladków bądź wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Najważniejsza rzecz to luźne wdzianka, które nie przylegają za bardzo do poszczególnych części ciała. Wszelkiego rodzaju obcisłe bluzki lub spódniczki prezentują się naprawdę seksownie, ale tylko wtedy, kiedy sylwetka jest zbliżona do ideału. Naturalnie jest sporo pań bez żadnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak chcą, ale w tym momencie trzeba się skupiać na tych kobietach, które może nie mają kompleksów, co najzwyczajniej w świecie nie chciałyby wszystkiego pokazywać. Czyli na jakiś okres czasu należy umieścić bardzo głęboko w szafach obcisłe ubrania, bo nie będą już nam do czegokolwiek potrzebne w nieodległym czasie.

Różnokolorowe ubrania to także wspaniały pomysł. No co jak co, lecz brązowa spódnica, czarne buty oraz powiedzmy biała bluzka autentycznie nie są dobrą kombinacją, bo najzwyczajniej w świecie powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący skutek. Tzn. wyglądamy sporo grubiej aniżeli jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku obuwia nie liczy się kolor, a najzwyczajniej w świecie obcas. Zatem należy unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że odbierają nam wzrost, to jeszcze znacznie pogrubiają. Sporo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w naszym przypadku buty na obcasie.