Menu

Kilka trików na silniejszą erekcję

14 marca 2015 - problemy z potencją
Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów ze wzwodem w porównaniu viagra do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby zainicjować widoczną różnicę szybko i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem działania nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lenia.

Wyśpij się

Po seksie twój penis jest zwykle zmęczony. Musi zregenerować siły. Tym samym szalenie istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój członek jest potencja zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niesłychanie istotny.