Menu

Dziewięć przepisów na zwiększenie libido

20 lutego 2015 - problemy z potencją
Dziewięć przepisów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

Przedstawiam kilka prostych porad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem wykazały, iż dotyk ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Opalanie w solarium też daje takie wyniki.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Ustalili oni, że filmy romantyczne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i wzwody są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, cialis cena
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie powiększa transport krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeśli facet konsumuje zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Toteż wskazane jest włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne doświadczenie dowiodło, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych negatywnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra zel